Pimapen, Albert Genau, Schüco Yetkili Üreticisi Tepe Grup.

   HABERLER

Pimapen, Albert Genau, Schüco Yetkili Üreticisi Tepe Grup.

Ankara cam balkon firmaları lideri Tepe Grup, Cam Balkon Isıcamlı, katlanır ve sürgülü cam balkon modelleri çeşitleri uzman kadro ve güler yüzlü hizmetine devam ediyor.

Dünyanın önde gelen PVC markları olan Pimapen, Albert Genau ve Suhuco’nun üretici bayiliğini yapan Tepe Grup; makul fiyatlarla satın alabileceğiniz nadir firmalardan birisiyiz. Yüksek müşteri memnuniyet oranımız, işimizi sevmemizin bir sonucudur. Sizi de ailemizin bir parçası olmaya davet ediyoruz.

Katlanır cam balkon, sürme cam balkon, ıscamlı cam balkon, giyotinli cam, otomatik tente, teras kapatma, veranda, kış bahçesi, otomatik cam çatı, sabit cam çatı ofis bölme, panjur, fotoselli kapı ve alüminyum doğrama.

SİZE ÖZEL ÜRETİM CAM BALKON SİSTEMLERİ

Son sistem, CNC kesim teknolojisi ile donatılmış tesisimizde, tümüyle size özel olarak cam balkon üretilir, tam otomatik makinalarımızda üretilirken, her aşamada kalite kontrolünden geçmektedir.

ÜCRETSİZ KEŞİF

Yeni binanıza, dairenize, Cam Balkon düşünüyorsanız. Numaranızı bize iletin biz sizi hemen arayalım.

Ankara’nın her bölgesinin her noktasına ücretsiz keşif.

ÜCRETSİZ PROFESYONEL MONTAJ

Profesyonel cam balkon montaj ekiplerimiz, üretimi tamamen size özel yapılmış ürünlerin montajını, yerinde ve zamanında profesyonel işçilik ve kaliteli sarf malzemeleri ile mekanınıza zarar vermeden, temizlik ve hijyen kurallarına dikkat ederek gerçekleştirir.

Tepe Grup güvencesi ve kalitesi ile Cambalkon konusunda bize ulaşabilirsiniz.


 Okunma Sayısı : 62         30 Kasım 2020