Ankara Pimapen Kapı Pencere

PİMAPEN BÖLGELERİMİZ   Ankara Pimapen Kapı Pencere

Ankara Pimapen Pencere Kapı:


Tepe Grup, Ankara'nın Keçiören ilçesi Esertepe Mahallesi'nde yıllardır siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. PVC pencere, kapı imalatında Türkiye'nin markası olan "Pimapen" ile iş ortaklığı yaparak siz değerli müşterilerimize en kaliteli ürün satmanın gayreti içerisindeyiz. Pimapen ile çıkmış olduğumuz bu yolda, pencere ve papı sistemleri, pencere ve kapı sürme sistemleri, panjur sistemleri, sineklik sistemleri, pencere - kapı donanım aksesuarları, cam balkon sistemleri, ithal pencere sistemleri, giydirme sistemleri ürünleri satışı ile hizmet vermekteyiz.

Villa, ofis, dairelerinizde silinebilir, kaliteli ürün sağlayan Tepe Grup; ücretsiz keşif, ücretsiz ölçü alma, ücretsiz fiyatlandırma yaparak siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Pimapen Kapı Pencere; kaliteli, çevre dostu, uygun, hava, toz, nem ve silinebilir özelliği sahiptir.
Tepe Grup, Ankara ve Ankara'nın tüm bölgelerine "Pimapen PVC Kapı Pencere Sistemleri" dalında hizmet vermektedir. Uzman kadrosu ile kaliteli işçilik ve montaj yapan firmamız, her zaman ekonomik fiyat politikası ile yanınızdadır. 

Proje işlerine imza atan Tepe Grup, anahtar teslimi dekorasyon, mobilya,  cam balkon, çelik kapı, ahşap kapı,boya badana, fayans işleri, mutfak dolabı, banyo dolabı, parke, panel kapı, duvar kağıdı ve asma tavan profösyonel ekibimizle A'dan Z'ye tadilat işlerinizi gününde teslim etmekteyiz.
Pimapen PVC Kapı Pencere markasının yanında Türkiye'nin Cam Balkon markası olan "Albert Genau'nun" yetkili bayiliği de bulunmaktadır.

Siz değerli müşterilerimize PVC Kapı Pencere ve Cam Balkon konusunda hizmet veren firmamız, yüzde yüz müşteri menmuniyetini göz önünde bulundurarak hizmet vermektedir. Pimapen'in tüm renkleri ve modelerini en uygun fiyata bulabilirsiniz.