GÜVENLİK

PENCERE   GÜVENLİK

Tehlikeleri dışarıda bırakın

Güvende hissedebilmek için herşeyden önce iyi kapandığından, rüzgar ve havanın yanı sıra hırsızdan da korunduğundan emin olmak gerekir. Schüco sistemleri görünmez ancak aynı zamanda son derece etkili bir şekilde güvenliği sağlar. Sonuçta, estetikten ödün vermeksizin hırsızlığa karşı dayanımın arttırılması gerekmektedir. İçerisinde kullanılan „AvanTec SimplySmart“ aksesuar sistemi sayesinde Schüco alüminyum pencereler üst düzeyde temel koruma sağlar. Ek kilitlemelerin de yardımı ile hırsızlığa karşı direnç sınıfı 3´e (RC3) kadar yükselebilir. Geniş kaplamlı Schüco kol tasarımları arasında yer alan kilitlenebilir kollar ve geri bildirim fonksiyonu ile evin dışındayken bile pencerelerin kapanmasını sağlayan kilitleme kontrolü sayesinde tüm talepler karşılanır.

Gizli aksesuar Schüco AvanTec SimplySmart

Dar ve gizli aksesuarları ile AvanTec Simply Smart net çizgiler oluşmasını sağlar. Gizli menteşeler yüzey temizliğini kolaylaştırır – toz birikmez ve daha kaygan yüzeyler oluşur. Buna ek olarak, AvanTec mekanizma; uzun kullanım süresi ve minimum bakım gereksinimi ile de öne çıkar.

    Kolay kullanılır ve değişken ayarlanabilir
    Kilitlenebilir veya basma düğmeye sahip hoş biçimli kol
    WK3/(RC3)´e kadar modüler, çok kademeli güvenlik konsepti


Kilitlenebilir kollar kanadı emniyet altına alır

Geniş kaplamlı Schüco kol tasarımları arasında yer alan kilitlenebilir kollar, ek güvenlik imkanları sunar. Ek güvenlik kilitlerinin de yardımı ile pencere için hırsızlığa karşı en yüksek direnç sınıfı olan 3´e (RC3) kadar yükselebilir. Bu sınıfta yer alan pencereler; tornavida ve levye benzeri aletlerle kapalı olan pencereyi kırarak açmaya zorlayan hırsızlara karşı dayanır.Schüco TipTronic ile Kilitleme kontrolü

Schüco zaten standart pencere profili ile de hırsızların hayat zorlaştırır. Bu yeterli değil ise: Entegre kilitleme kontrolü, evden çıkarken elektronik kilit kontrolleri için manyetik anahtar aracılığıyla geri bildirim fonksiyonu sunar. Böylece istenen güvenlik seviyesi özel olarak arttırılabilir.

GALERİ