Güvenlik

VİLLA KAPILARI   Güvenlik

Schüco, tehlikeleri kapının dışında bırakır

Gündüz ve gece iyi bir koruma sağlar. Schüco ile güvenlik sadece bir his değil, aynı zamanda hakikattir. Görünmez, ama hissedilir yenilikçi teknoloji sayesinde. Otomatik kilitleme sistemleri ve denetim sistemleri sayesinde. Kısacası, tamamen kişisel güvenlik ihtiyaçlarınıza göre donatabileceğiniz ev kapıları sayesinde.

Schüco, ev kapınızı bireysel olarak kişisel güvenlik ihtiyacınıza göre uyarlayabileceğiniz son derece modern kilitleme sistemleri ve donanım seçenekleri sunar. Bir ev kapısının hırsızlık girişimlerine karşı ne kadar etkin olarak korunduğunu, Avrupa standartlarına göre belirlenen RC (WK) direnç sınıfından anlayabilirsiniz. Schüco size; RC3´e (WK 3) kadar olan direnç sınıfları için güvenlik bileşenleri sunar. Emniyet birimleri, ev kapıları için direnç sınıfı 2´yi tavsiye ediyorlar. Bununla ilgili Schüco Partner şirketinizden ayrıntılı bilgi edinin ve size uygun olan güvenlik paketinin oluşturulmasını sağlayın.

Hırsızlığa dayanımlı kapı kilitleri sayesinde daha fazla koruma

Schüco güvenlik programı, 1´li, 3´lü ve 5´li kilitlemeye sahip kilitleri kapsar. Böylece, ev kapısının hırsızlık dayanımı derecesi, kişisel güvenlik ihtiyaçlarına göre seçilebilir. Bir kapının hırsızlık girişimlerine karşı ne kadar iyi korunduğu, önemli ölçüde kilitleme türüne ve kilitleme noktalarının sayısına bağlıdır.

 

 

Döner kancalı kilit

İlave döner kancalar, 3´lü kilitleme olarak arttırılmış hırsızlık koruması sağlar. Ev kapısı, kapının tam ortasında kilitleme yapan tek bir ana sürgüye sahip basit bir kilidin aksine, ana sürgünün üstüne ve altına eklenen döner kancalı kilitlerle emniyete alınır.

 

Döner kancalı sürgülü kilit

Döner kancaya ve çelik sürgüye sahip 5´li kilitleme sayesinde mükemmel güvenlik. Ortadaki ana sürgü haricinde üstteki ve alttaki iki döne kancaya ilave olarak sertleştirilmiş iki çelik sürgü daha dışarı sürülür ve böylece ev kapısında toplam beş kilitleme noktası oluşturulur.


Schüco SafeMatic

Dört mandallı sürgü ve ana kilit, hırsızlığa karşı ideal güvenlik sağlar. Kapı anahtarsız kapatıldığında dahi, otomatik kilit Schüco​ SafeMatic​ kapıyı dört noktadan kilitler. Anahtar çevrildiğinde, kilitleme noktalarının sayısı beşe çıkar.


Profil silindiri - Ayrıntılı güvenlik

Ev kapısının güvenlik donanımında kapı kilidinin profil silindiri önemli bir rol oynar. Çünkü hırsızlık girişimlerinde ana saldırı noktasıdır. Burada, Schüco´nun güvenlik profil silindiri en iyi korumayı sunar.

GALERİ