Schüco​ ThermoSlide

SÜRME KAPILAR   Schüco​ ThermoSlide

Seçim sizin: Alüminyum veya PVC-u

Bu malzemelerden oluşan sürme kapılar size farklı avantajlar sağlar. Alüminyum son derece sessizdir ve ayrıca çok kolay hareket ettirilebilir. PVC-u son derece yüksek bir ısı yalıtımı sağlar.

Kişisel ihtiyaçlarınız için sistem çözümleri sunuyoruz.

Mükemmel ısı yalıtımı ve konfor

Schüco Sistemlerine ait PVC-u sürme kapılar, eşik profilinin termal olarak ayırımı sayesinde en üst seviyede yalıtım özelliklerine sahiptir. Yapısal duruma bağlı olarak sizin için en uygun olanı seçin. Bu sırada, bireysel isteklerinize tabii ki her zaman öncelik tanınacaktır.

    Dar ön görünüm genişlikleri
    Arttırılmış hırsızlığa dayanım
    Çok sayıda bireysel tasarım seçenekleri

Schüco​ ThermoSlide

Schüco ThermoSlide PVC-u kaldır sür kapı; aydınlık odalar, güzel görünümler sağlar ve vurgular oluşturur. Yer kaplamayan tasarımınız, yaşam kalitesi arttırılmış yeni, geniş oda konseptlerini mümkün kılar.

Enerji tasarrufu yapmak demek, sadece iklim koruması için bir şeyler yapmak demek değil, aynı zamanda paradan da tasarruf etmek demektir. Hızla artan enerji maliyetleri göz önünde bulundurulunca, her inşaat sahibi bu şekilde düşünmektedir. Schüco ThermoSlide, iyi düşünülmüş çok odacıklı PVC-u profiller, 82 mm´lik bir montaj derinliği ve kaliteli yalıtım 3 camlı camlama ile pasif ev seviyesine varan olağanüstü ısı yalıtım değerlerine ulaşır (Uw ≤ 0,8 W/(m²K)). Bu, rahat ve sabit bir ortam havası sayesinde yüksek yaşam konforu anlamına gelir. İlave olarak değerli enerji ve yüksek maliyetlerden tasarruf edilir.

    Hırsızlığa dayanıma yönelik en yüksek talepler
    Maksimum rüzgar ve su geçirimsizliği, ideal ses geçirimsizliği
    Düz renklerden ve ahşap dekorlardan oluşan kapsamlı ürün yelpazesi


GALERİ