Güvenlik

SÜRME KAPILAR   Güvenlik

Tehlikeleri dışarıda bırakın

Schüco sürme kapılar; fonksiyonellik, konfor ve tasarım konularında neredeyse her isteği karşılar ve aynı anda yüksek güvenlik beklentilerine uyar.

Elle tutulur avantaj, arttırılmış bir hırsızlık korumasına katkıda bulunan alüminyum profillerin yüksek malzeme dayanıklılığıdır. Burada, sürme kapı sistemlerinin donanım çeşitlerine bağlı olarak, hırsızlık dayanımının direnç sınıfı 2´ye (RC2) kadar sınıflandırılması mümkündür.

Motorla işletilen sürme üniteleri için de uygun güvenlik sistemleri hazırdır: Schüco e-slide, akıllı yazılım ile güvenilir bir sıkışmaya karşı korumaya sahiptir. Bu sıkışmaya karşı koruma, kanat bir engele, örneğin bir kişiye veya nesneye çarptığında, kanadı anında geri sürer. İsteğe bağlı olarak temin edilebilen kızılötesi sensör sistemi ile böyle bir engel, daha tertibata yaklaştığı anda algılanabilir.

Açılma ve kapanma denetimi

Kesinlikle emin olmak istiyorsanız: Schüco, istek üzerine evden çıkarken elektronik kilit kontrolleri için manyetik anahtar aracılığıyla geri bildirim fonksiyonu sunan bir entegre kilitleme kontrolü sunar.

Ayrıca bu denetim sistemi, bina otomasyonuna bağlantı için bir arayüz içerir ve ilave olarak alarm sistemleri ile kombine edilebilir. Böylece ev ve aileye yönelik güvenlik seviyesi bireysel olarak arttırılabilir.

GALERİ