Tasarım

SÜRME KAPILAR   Tasarım

Evinize özel

İlk bakışta farkedilir özgünlük. Schüco size sürme kapınızın şeklini, fonksiyonunu, rengini ve teknolojisini isteğinize göre birleştirme ve ahenkli bir şekilde pencereniz ile kombine edebilme imkanı sunar. Böylece her bina benzersiz bir karakter gösterir: Sizin karakterinizi.

Çok çeşitli açılım tipleri

Schüco Sürme Kapı Sistemleri mükemmel işlevselliği ile etkileyicidir ve bu sırada çok çeşitli açılım seçeneği sayesinde son derece özel tasarım imkanları sunar.

    Sürme kapılar
    Kaldır-sür kapılar
    Paralel Çek Sür Vasistas Kapılar (PASK kapılar)
    Kayar Katlanır Kapılar

Geniş renk ve profil seçeneği sayesinde şeffaf iç ve dış sürme konstrüksiyonlar, evin veya kış bahçesinin mimarisine mükemmel bir şekilde uyarlanabilir. Böylece ahenkli bir görünüm oluşturulur ve görsel olarak çarpıcı vurgular sağlanır.

Sürme kapılar - Geniş geçişler

İhtiyaç halinde yana doğru kaydırılabilen ve ünite genişliğinin üçte ikisine varan geniş geçişler sağlayan bir kapı gereklidir. Schüco Sürme Kapılar, aşınmaz paslanmaz çelik raylar üzerinde neredeyse sessiz bir şekilde hareket eder.

Tüm sürme üniteleri, odanın içerisine uzanan rahatsız edici kapı kanatları olmadan tek bir düzlem üzerinde hareket eder. Tasarım fikirlerine yönelik esneklik, Schüco Sürme Kapılar sayesinde önemli ölçüde genişler. En fazla altı cama varan çerçeveler, ihtiyaca göre birbiriyle kombine edebilir.

Sürme üniteleri, iç alanda şeffaf ve esnek oda bölmeleri oluşturmak için de idealdir. Renk çeşitliliği o kadar çok ki, bu durum, tasarıma uygun rengi seçebilmeyi garanti eder.

Kaldır-sür kapılar - Mükemmel sızdırmazlık

Alüminyumdan oluşan bir Kaldır-Sür Kapının ne kadar kolayca hareket ettirilebildiği şaşırtıcıdır. Kapalı durumdayken mükemmel sızdırmazlık ile etkileyicidir ve böylece en iyi ısı ve ses geçirimsizliği sunar. Ayrıca hırsızlık dayanımı ile kişisel güvenlik sağlar. Kaldır-Sür Kapılar yana doğru veya ortadan açılabilir. En fazla üç ray, geniş açılma genişlikleri ve böylece geniş cam konstrüksiyonlarda, örneğin bir kış bahçesinde esnek kullanım sağlar.

Vasistas imkanına sahip paralel Çek Sür Vasistas Kapılar (PASK kapıları)

Sürme kapılar ile çift eksen pencerelerden oluşan ideal kombinasyon, konforlu kullanım ve kolay kumanda imkanı sunar. Havalandırma amaçlı olarak PASK pencere kapıların sadece kanatları vasistas açılabilir veya tüm yüzey kolaylıkla açılabilir. PASK kanatları, dışarıdan zarif bir şekilde hemyüz ve içeriden çarpıcı bir biçimde çerçeve elemanlarına binilidir, böylece optimum sızdırmazlık sağlarlar.

Kayar Katlanır Kapılar - Gerçek anlamda yerden tasarruf sağlar

Schüco Kayar Katlanır Kapılar ile komple cam duvarlar neredeyse eksiksiz açılır. Her bir ünite, hızlı ve kompakt bir şekilde yana doğru dar paketler halinde katlanır. Kullanım alanına bağlı olarak iki seçenek temin edilebilir:

Dış alan için yüksek ısı yalıtımlı kayar katlanır kapılar

Isı yalıtımlı bu kapının kanat paketleri kolayca içeriye veya dışarıya doğru katlanabilir veya sağa ve/veya sola doğru kaydırılabilir. Kanatlar bu sırada neredeyse sessiz olarak çalışma rayı üzerinde hareket eder. Üstte ve altta güvenli bir şekilde yönlendirilir. Bunu, dış ve iç alanın arasındaki mükemmel bağlantı sağlar.

İç alan için yalıtımsız Kayar Katlanır Kapılar

İlave ısı yalıtımının talep edildiği alanlarda yalıtımsız Kayar Katlanır kapı en iyi seçimdir. Konut ve ofis alanlarının genişletilmesine yönelik kapı tertibatı tamamen açılabilir.


Sınırsız renk çeşitliliği

Kapı ve pencerelere yönelik sürme sistemlerinin renk tasarımı sınırsızdır.

Profil iç ve dış yüzeyleri, bireysel talepleri karşılayabilmek için çeşitli renklerde tasarlanabilir. Bunun için Schüco Partneri size bizzat danışmanlık sağlayacaktır.