Balkonlar

BALKONLAR   Balkonlar

Gayrimenkulünüze uygun balkon

Eski veya yeni yapı, müstakil ev veya apartman - Schüco Balkon Sistemleri her gayrimenkulü güzelleştirir.

Schüco sistemlerinin balkonları, yüksek kaliteli malzemeden üretilmiştir, uzun ömürlüdür ve bakımı kolaydır. Sistemler, değişken montaj seçenekleri ve bakım gerektirmemeleri ile öne plana çıkmaktadır. Schüco balkonları yaşam kalitesi sağlar, yaşam konforunu ve gayrimenkulün değerini kalıcı olarak arttırır.


Sonradan ekleme balkonlar

Sonradan ekleme Schüco balkonu ile size çekici ve ekonomik bir seçenek sunuyoruz. Balkon, destekler tarafından taşınmaktadır ve duvar tarafında konsollar yardımıyla dış duvara bağlanmaktadır.

Bu yapı türü eski ve yeni yapılar için uygundur.

Binaya eklenti balkonlar

Schüco binaya eklenti balkonu sonradan monte edilmektedir. Konstrüksiyon, serbest bir şekilde destekler üzerinde durmaktadır ve cepheye ankrajlanmıştır.

Bu yapı türü eski yapılar için uygundur.

Yığma balkonlar

Schüco yığma balkonlar yüksek prefabrikasyon derecesi ile ön plana çıkmaktadır. Bu sayede kurulumu zaman tasarrufu sağlar ve ekonomiktir. İç kısımda kalan destekler, balkonun ahenkli bir şekilde cephenin genel görünümüne entegre edilmesini sağlar.

Bu yapı türü eski yapılar için idealdir.

Ankastre (konsol) balkonlar

Schüco konsol balkonlar, örneğin kaldırım, giriş veya park yeri bulunduğu için önlerine temel kurulamayan duvarlar için idealdir.

Bu yapı türü eski ve yeni yapılar için uygundur.

GALERİ